קרם חצוף על ביסקוויט

הזמנה מהירה

בכל קרמבו שתרצו להוסיף להזמנה, בחרו ציפוי שוקולד ותוספות והוסיפו לסל הקניות.
מינימום 4 מוצרים להזמנה.

thumbnails מוצר מחיר Quantity בחרו אפשרויות מוצר
בננה ונגיעות ברס לוז

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו וקרם בננה עם נגיעות ברס לוז.

15
דובדבן ואבקת פירות יער

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו, קרם דובדבן ואבקת פירות יער.

15
וניל - ממקלות וניל טריים

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו עם קרם וניל ממקלות וניל טריים.

15
לימון וקריספי ליים

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו עם קרם לימון וקריספי ליים.

15
מכורים

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו, עם שכבות של אספרסו, קפה וקרמל עטוף בפולי קקאו.

19
פנינה

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו, מצופה שוקולד תות ועליו שכבות של אוכמניות, תות ופטל.

19
פסיפלורה וסוכריות צהובות

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו, קרם פסיפלורה וסוכריות צהובות.

15
קפה ופולי קפה לקישוט

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו, קרם קפה ופולי קפה לקישוט.

15
קרמל ממכר

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו וקרם קרמל.

15
רושה קרמל

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על טארטלט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו, ממולא גנאש שוקולד וכדור פררו רושה במרכז.

25
שוקו בננה

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על טארטלט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו, ממולא גנאש שוקולד במילוי פקאן מסוכר.

25
תות וסוכריות תות

קרמבו בעבודת יד, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים, מבוסס על פירות טבעיים ותבלינים, המונח על ביסקוויט פריך ומושלם שאנחנו אופים בעצמנו, קרם תות וסוכריות תות.

15